Szkolenie Maluch w gabinecie- praktyczne rozwiązania

Cena: 79,00 zł 79.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Nagranie 2:15 godz.

Tytuł: Maluch w gabinecie- praktyczne rozwiązania

Cena: 79 zł (w cenie dostęp do nagrania na 30 dni, materiały, certyfikat) W przypadku faktur, których płatnikiem jest placówka oświatowa proszę o kontakt: logodemiapl@gmail.com

Program:

1. Charakterystyka rozwoju dzieci w wieku niemowlęcym i poniemowlęcym w zakresie rozwoju motorycznego, spostrzegania wzrokowego, percepcji słuchowej, rozwoju mowy i etapów rozwoju zabaw.

2. Maluch u logopedy - na co należy zwrócić szczególną uwagę podczas pierwszej wizyty w gabinecie?

3. Najczęstsze problemy w tym wieku: - jak odstawić smoczek? - moje dziecko ssie palec? - jak poradzić sobie z buntem? 

4. Praktyczne wskazówki jak stymulować rozwój dzieci- gry, zabawy, zabawki, pomoce, pomysły do wykorzystania w terapii.   

Prowadząca: mgr Justyna Wolak – neurologopeda, pedagog: specjalny, przedszkolny, wczesnoszkolny, terapeuta z zakresu tapingu w logopedii, instruktor masażu Shantala, trener Szkoły dla rodziców i wychowawców, wykładowca akademicki. Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, uzależniona od szkoleń, konferencji i webinarów. Od 18 lat prowadzi Prywatny Gabinet logopedyczno – pedagogiczny. Ma również doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi – prowadziła pracownię teatroterapii na Warsztatach Terapii Zajęciowej. Przez 10 lat zdobywała również warsztat zawodowy pracując w przedszkolu na stanowisku nauczyciela, logopedy i dyrektora. Specjalizuje się w pracy z dziećmi z różnymi deficytami rozwojowymi od urodzenia do 7r.ż. Ważnym aspektem w jej pracy jest łącznie pracy terapeutycznej i wychowawczej. Równie istotne jest dla niej wspieranie rozwoju swoich pacjentów ale również wspieranie rodziców w rozwoju ich kompetencji wychowawczych. Praca z dziećmi to zdecydowanie jej pasja. Prywatnie żona i mama cudownej dwójki nastolatków. Zaprasza na Facebook LogopedaLublin.

#WWR #wczesna interwencja logopedyczna #terapia #gry #zabawy #pomysły #zabawki #pomoce 3stymulacja rozwoju #triki

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl