SZKOLENIE Niezbędnik logopedy na 4 pory roku- LATO

Cena: 29,00 zł 29.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Data: 4.06, godz. 19-20

OSTATNIA z 4 części NOWEGO szkolenia Niezbędnik logopedy na 4 pory roku (części można oglądać niezależnie od siebie). Tylko TERAZ dostępne jako oddzielna część- po premierze będzie już tylko możliwość zakupu KURSU w całości w wyższej cenie. 

Temat: Niezbędnik logopedy na 4 pory roku- LATO

Nagranie na 30 dni, materiały i certyfikat 29 zł- Szkolenie jest I z IV części na 4 pory roku- Niezbędnik logopedy. NOWOŚĆ! TYLKO teraz dostępne jako oddzielna część w niższej cenie.

Prowadząca: mgr Maria Szyfter - logopeda, pedagog specjalny, terapeuta karmienia, kognitywista, terapeuta ręki. Specjalizuje się w terapii najmłodszych dzieci, szczególnie z różnymi współtowarzyszącymi niepełnosprawnościami i z wyzwaniami jedzeniowymi. Właścicielka CzuJemy Maria Szyfter - Szkoła Terapii Karmienia, Logopedia w Centrum Wspierania Rozwoju w Rokietnicy. Prowadzi zajęcia indywidualne, grupowe, warsztaty dla Rodziców, szkolenia dla Specjalistów, konsultacje dla Rodziców i Specjalistów. Autorka licznych pomocy terapeutycznych DIY, piosenek, wierszyków, z którymi dzieli się m.in. podczas wtorkowych spotkań na żywo na FB CzuJemy. Współautorka książek „Bajki logopedyczne Misia API”. Nie wyobraża sobie pracy bez pasji, stąd wszystkie w niej działania traktuje jak hobby, które nieustannie rozwija. Przydasięholik, Pieczenioholik i Szkolenioholik.

#jesień #bank pomysłów #pomysły na zajęcia #4 pory roku 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl