Szkolenie Budowanie komunikacji dzieci z ASD poprzez zabawę

Cena: 79,00 zł 79.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Nagranie 2 godz. zegarowe

Temat: Budowanie komunikacji dzieci z ASD poprzez zabawę- warsztat praktyczny

Program: 

1. Zabawa i jej funkcje z perspektywy neuronauk.

2. Zabawa w terapii: podejście rozwojowe w terapii dzieci z ASD (postawa terapeuty, współpraca z rodzicem, budowanie relacji), rozwijanie bazowych umiejętności komunikacyjnych, zabawa społeczna.

3. Zabawa dzieci z ASD.

4. Wspieranie komunikacji u dzieci z ASD - wskazówki, strategie.

5. Zabawa w terapii - Terapia zabawy: bank pomysłów (uczestnicy otrzymują spis sprawdzonych zabaw do wykorzystania w domu i w praktyce terapeutycznej).

Prowadząca: mgr Katarzyna Lichtańska- neurologopeda, pedagog specjalny, pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, certyfikowany diagnosta ADOS-2. Prowadzi Centrum Terapii Dziecięcej „A KUKU” w Jaworznie, gdzie wsparciem terapeutycznym obejmuje dzieci z zaburzeniami rozwoju i ich rodziców. Swoje zainteresowania badawcze i zawodowe skupia wokół obszaru diagnostyki zaburzeń neurorozwojowych u dzieci do 3 roku życia, budowania zdolności komunikacyjnych i interakcyjnych u dzieci z ASD i wspierania ich rozwoju intelektualnego. Pracuje w nurcie rozwojowym, ufając, że dzięki pozytywnej relacji z dzieckiem, odpowiedniemu projektowaniu zabaw, współpracy z rodzicami i wspieraniu ich roli, oddziaływania terapeutyczne dają najlepsze efekty.

Cena: 79zł (W cenie link do nagrania na 30 dni, certyfikat i materiały). W przypadku faktur, których płatnikiem jest placówka oświatowa proszę o kontakt: logodemiapl@gmail.com

#ORM #ASD #echolalia #echolalie #diagnoza #terapia #programowanie języka #modelowanie #komunikacja #niewerbalna #werbalna #zajęcia grupowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl