Szkolenie Terapia ręki wspierająca mowę

Cena: 79,00 zł 79.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Nagranie 2 godz.

Temat: Terapii ręki wspierające mowę

Praktyczny warsztat dla specjalistów pracujących z małymi dziećmi, dziećmi z ORM lub innymi wyzwaniami rozwojowymi, chcących urozmaicić swój warsztat pracy o nowe, łatwe i szybkie w przygotowaniu zabawy. W prostocie siła!

Plan szkolenia:

1. Krótki wstęp teoretyczny:

- rola zabawy w rozwoju mowy

- rola zabaw paluszkowych i innych ćwiczeń z zakresu terapii ręki w rozwoju mowy

2. Przygotowanie do zabawy - przegląd przydatnych gadżetów.

3. Zabawy, zabawy i jeszcze raz zabawy! Szybkie propozycje zabaw paluszkowych i kreatywnych zabaw z wykorzystaniem prostych pomocy DIY, łatwych do zapamiętania wierszyków i melodyjnych rymów.

Cena: 79 zł. W cenie materiały, link do nagrania na 30 dni i certyfikat. W przypadku faktur, których płatnikiem jest placówka oświatowa proszę o kontakt: logodemiapl@gmail.com

Prowadząca: mgr Maria Szyfter - logopeda, pedagog specjalny, terapeuta karmienia, kognitywista, terapeuta ręki. Specjalizuje się w terapii najmłodszych dzieci, szczególnie z różnymi współtowarzyszącymi niepełnosprawnościami i z wyzwaniami jedzeniowymi. Właścicielka CzuJemy Maria Szyfter - Szkoła Terapii Karmienia, Logopedia w Centrum Wspierania Rozwoju w Rokietnicy. Prowadzi zajęcia indywidualne, grupowe, warsztaty dla Rodziców, szkolenia dla Specjalistów, konsultacje dla Rodziców i Specjalistów. Autorka licznych pomocy terapeutycznych DIY, piosenek, wierszyków, z którymi dzieli się m.in. podczas wtorkowych spotkań na żywo na FB CzuJemy. Współautorka książek „Bajki logopedyczne Misia API”. Prywatnie szczęśliwa Żona i Mama Dwójki Małych Wyścigowców, Członek Zarządu Stowarzyszenia Shifter Karting Racing Team. Nie wyobraża sobie pracy bez pasji, stąd wszystkie w niej działania traktuje jak hobby, które nieustannie rozwija. Przydasięholik, Pieczenioholik i Szkolenioholik.

#terapia ręki #ORM #zabawy #stymulacja rozwoju #terapia #gadżety #zabawki #pomoce #pomysły #muzyka #zabawy paluszkowe

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl