Szkolenie Pierwsze spotkanie i diagnoza krok po kroku

Cena: 79,00 zł 79.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Nagranie 2 godz.

Tytuł: Pierwsze spotkanie i diagnoza krok po kroku

Program: 

Na szkoleniu znajdziesz odpowiedzi na pytania:

- z jakimi najczęściej wyzwaniami rozwojowymi , komunikacyjnymi, poznawczymi i społecznymi możesz spotkać się podczas diagnozy logopedycznej i jak je zbadać?

- jak i co przygotować do pierwszego spotkania z małym pacjentem?- bank pomysłów

- na co szczególnie zwrócić uwagę podczas wywiadu z rodzicami?

- z jakich narzędzi dostępnych warto skorzystać i jak stworzyć swoje narzędzia diagnostyczne?

- diagnoza i co dalej, czyli jakich udzielić pierwszych wskazówek do pracy dla rodziców?

Cena: 79 zł (w cenie dostęp do nagrania na 30 dni, materiały, certyfikat). W przypadku faktur, których płatnikiem jest placówka oświatowa proszę o kontakt: logodemiapl@gmail.com

Prowadząca: mgr Justyna Wolak – neurologopeda, pedagog: specjalny, przedszkolny, wczesnoszkolny, terapeuta z zakresu tapingu w logopedii, instruktor masażu Shantala, trener Szkoły dla rodziców i wychowawców, wykładowca akademicki. Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, uzależniona od szkoleń, konferencji i webinarów. Od 18 lat prowadzi Prywatny Gabinet logopedyczno – pedagogiczny. Ma również doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi – prowadziła pracownię teatroterapii na Warsztatach Terapii Zajęciowej. Przez 10 lat zdobywała również warsztat zawodowy pracując w przedszkolu na stanowisku nauczyciela, logopedy i dyrektora. Specjalizuje się w pracy z dziećmi z różnymi deficytami rozwojowymi od urodzenia do 7 r.ż. Ważnym aspektem w jej pracy jest łącznie pracy terapeutycznej i wychowawczej. Równie istotne jest dla niej wspieranie rozwoju swoich pacjentów ale również wspieranie rodziców w rozwoju ich kompetencji wychowawczych. Praca z dziećmi to zdecydowanie jej pasja. Prywatnie żona i mama cudownej dwójki nastolatków.

#wywiad #diagnoza

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl