Trening karmienia- nauka wszystkich niezbędnych umiejętności

Cena: 79,00 zł 79.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Nagranie 2 godz. (w cenie szkolenia materiały, certyfikat, nagranie na 7 dni)

Cena: 79 zł

Temat: Trening karmienia- nauka wszystkich niezbędnych umiejętności NOWOŚĆ

 Trening karmienia. Nauka żucia, gryzienia, jedzenia z łyżeczki i picia z kubka dla dzieci z wyzwaniami w zakresie pobierania pokarmów. Przegląd akcesoriów terapeuty karmienia. Dużo praktyki.

Program szkolenia:

Trening karmienia- od czego zacząć?

Diagnoza pacjenta – podejście holistyczne. Fazy pobierania pokarmu.

Ćwiczenia wspierające pobieranie pokarmu na każdym etapie.

Wsparcie posturalne pacjenta.

Wsparcie sensoryczne pacjenta Praca na akcesoriach – gryzakach, tubkach itp.

Responsywność w treningu karmienia.

Proste techniki wspierające proces obróbki pokarmu i połykania u małych dzieci

Przegląd akcesoriów logopedycznych

Terapie wspomagające- przegląd.

Korzyści: Uczestnik posiądzie umiejętność prowadzenia treningu karmienia z najmłodszymi dziećmi z wyzwaniami w zakresie pobierania i obróbki pokarmu. Uczestnik pozna proste strategie terapeutyczne, wspierające karmienie i połykanie. Uczestnik pozna najważniejsze akcesoria w terapii karmienia. Materiały szkoleniowe: Skrypt szkoleniowy z najważniejszymi informacjami, dokument TRENING KARMIENIA STEP BY STEP, spis akcesoriów terapeuty karmienia.

Prowadząca: Agata Kalina- pedagog ze specjalnością terapii pedagogicznej, logopeda, terapeuta karmienia, dogoterapeuta, surdopedagog. Założycielka i Prezes Zarządu Fundacji “Cali Mali”. Twórczyni metody LogoSensoryka©. “Od wielu lat pracuję z najmłodszymi Dziećmi od urodzenia do ukończenia 3 roku życia. Prowadzę terapię indywidualną oraz zajęcia grupowe dla Dzieci w normie oraz dla Dzieci z wyzwaniami rozwojowymi. Prowadzę szereg działań, które służą wspomaganiu rozwoju Dziecka oraz wspieraniu Rodzica w pełnieniu swojej roli. Duży nacisk kładę na profilaktykę oraz działania kształtujące prawidłowe wzorce, szczególnie ważna jest dla mnie praca z Rodzicem i wspieranie jego kompetencji. Prowadzę szereg szkoleń i warsztatów dla studentów, wspierając ich w rozwoju i poszukiwaniu ścieżki zawodowej. Wciąż poszukuję nowej wiedzy, uwielbiam spotykać innych, bardziej doświadczonych specjalistów i czerpać z ich doświadczeń. Zapraszam do inspiracji!”

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl