Terapia karmienia- strategie dla terapeuty i rodziny

Cena: 69,00 zł 69.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Nagranie 2 godz. (w cenie szkolenia materiały, certyfikat, nagranie do końca tygodnia)

Cena: w przedsprzedaży tylko 69 zł

Temat: TERAPIA KARMIENIA- PROSTE STRATEGIE DLA TERAPEUTY I RODZINY

Gotowe strategie dla terapeutów, pracujących z dziećmi z trudnościami w zakresie jedzenia i karmienia. Kilka prostych kroków dla Rodzin, które pomogą poprawić sytuację jedzenia i karmienia.

Program szkolenia:

Terapeuta karmienia – kim jest?

Diagnoza pacjenta – podejście holistyczne.

Plan terapeutyczny – jak go konstruować?

Strategie:

Strategia pozytywnej komunikacji

Strategia samoregulacji

Strategia organizacji posiłku

Strategia małych kroków terapeutycznych

Strategia rozszerzania repertuaru jedzeniowego

Strategia sensoryki

Omówienie materiałów dla uczestników.

Korzyści: Uczestnik posiądzie umiejętność prowadzenia wsparcia dla Rodzin w zakresie terapii karmienia na podstawie strategii wspomagających Rodzinę w sytuacjach trudnych, związanych z karmieniem i jedzeniem. Materiały szkoleniowe: Materiały to infografiki, służące Rodzinom i terapeutom w stawianiu pierwszych kroków w procesie terapeutycznym u dzieci z zaburzeniami jedzenia.

Prowadząca: Agata Kalina- pedagog ze specjalnością terapii pedagogicznej, logopeda, terapeuta karmienia, dogoterapeuta, surdopedagog. Założycielka i Prezes Zarządu Fundacji “Cali Mali”. Twórczyni metody LogoSensoryka©.

“Od wielu lat pracuję z najmłodszymi Dziećmi od urodzenia do ukończenia 3 roku życia. Prowadzę terapię indywidualną oraz zajęcia grupowe dla Dzieci w normie oraz dla Dzieci z wyzwaniami rozwojowymi. Prowadzę szereg działań, które służą wspomaganiu rozwoju Dziecka oraz wspieraniu Rodzica w pełnieniu swojej roli. Duży nacisk kładę na profilaktykę oraz działania kształtujące prawidłowe wzorce, szczególnie ważna jest dla mnie praca z Rodzicem i wspieranie jego kompetencji. Prowadzę szereg szkoleń i warsztatów dla studentów, wspierając ich w rozwoju i poszukiwaniu ścieżki zawodowej. Wciąż poszukuję nowej wiedzy, uwielbiam spotykać innych, bardziej doświadczonych specjalistów i czerpać z ich doświadczeń. Zapraszam do inspiracji!”

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl