Terapia karmienia- oswajanie przez zabawę

Cena: 79,00 zł 79.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Nagranie 2 godz. (w cenie szkolenia materiały, certyfikat, nagranie do końca tygodnia)

Cena: 79 zł

Temat: TERAPIA KARMIENIA część III- oswajanie przez zabawę

Gotowe strategie dla terapeutów, pracujących z dziećmi z trudnościami w zakresie jedzenia i karmienia.

Jak oswajać dziecko z nowymi produktami? Jak rozszerzać repertuar jedzeniowy dziecka poprzez zabawę i doświadczanie? Szkolenie pełne pomysłów na oswajanie: piosenki, zabawy, inspiracje i przepisy.

Program szkolenia:

Oswajanie jako ważny element terapii karmienia

Plan oswajania – jak skonstruować Repertuar jedzeniowy – jak rozszerzać?

Jakimi zasadami się kierować?

Jakie są cechy produktów spożywczych?

Proces oswajania poprzez zabawę: piosenki oswajanki wraz ze ścieżką dźwiękową

PrzydaSie w terapii karmienia : pakiet pomocy do oswajania Pomysły na zabawy i oswajanie ze smakiem, zapachem, konsystencją jedzenia.

Dobra Data i Pudło Smaku autorskie pomysły na oswajanie w rodzinie, w placówce i w gabinecie.

Korzyści: Uczestnik zdobędzie wiedzę na temat rozszerzania repertuaru jedzeniowego poprzez zabawę. Będzie potrafił stworzyć odpowiedni dla pacjenta plan oswajania oraz poinstruować rodziców – co warto jest robić w domu. Posiądzie niezbędną wiedzę na temat oswajania nowych produktów poprzez zabawę: piosenki, ścieżkę dźwiękową, akcesoria i inspiracje. Materiały szkoleniowe: Piosenki wraz ze ścieżką dźwiękową, scenariusze zabaw, pomysły i inspiracje wraz z przepisami. Skrypt szkoleniowy. 

Nagrania z poprzednich części:

Część I Strategie dla terapeuty i rodziny: 

https://logodemia.pl/pl/p/Terapia-karmienia-strategie-dla-terapeuty-i-rodziny/90

Część II Nauka najważniejszych umiejętności: https://logodemia.pl/pl/p/Trening-karmienia-nauka-wszystkich-niezbednych-umiejetnosci/107

Prowadząca: Agata Kalina- pedagog ze specjalnością terapii pedagogicznej, logopeda, terapeuta karmienia, dogoterapeuta, surdopedagog. Założycielka i Prezes Zarządu Fundacji “Cali Mali”. Twórczyni metody LogoSensoryka©.“Od wielu lat pracuję z najmłodszymi Dziećmi od urodzenia do ukończenia 3 roku życia. Prowadzę terapię indywidualną oraz zajęcia grupowe dla Dzieci w normie oraz dla Dzieci z wyzwaniami rozwojowymi. Prowadzę szereg działań, które służą wspomaganiu rozwoju Dziecka oraz wspieraniu Rodzica w pełnieniu swojej roli. Duży nacisk kładę na profilaktykę oraz działania kształtujące prawidłowe wzorce, szczególnie ważna jest dla mnie praca z Rodzicem i wspieranie jego kompetencji. Prowadzę szereg szkoleń i warsztatów dla studentów, wspierając ich w rozwoju i poszukiwaniu ścieżki zawodowej. Wciąż poszukuję nowej wiedzy, uwielbiam spotykać innych, bardziej doświadczonych specjalistów i czerpać z ich doświadczeń. Zapraszam do inspiracji!”

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl