Szkolenie Zeszyt pomysłowy dla rozwoju mowy

Cena: 79,00 zł 79.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Nagranie 2,5 godz. 

Temat: Zeszyt pomysłowy dla rozwoju mowy

Cel: Szkolenie skierowane jest dla logopedów chcących ożywić zeszyty logopedyczne prowadzone z Dziećmi z opóźnionym rozwojem mowy, ASD, apraksją, afazją, z towarzyszącymi niepełnosprawnościami itp.

Program:

1. Przybornik Logopedy – typowe i te mniej oczywiste materiały, które warto mieć podczas tworzenia poszczególnych stron zeszytu logopedycznego.

2. Podstawowa zasada – prostota i kropka.

3. „Halo, TU baza!” – zeszytowe pomysły na wzmacnianie kontaktu wzrokowego, gestu wskazywania palcem, pola wspólnej uwagi.

4. Sam, sama, samo – samogłoski na start.

5. ONO MA TO – pierwsze onomatopeje, sylaby

6. Kilka trików na budowanie prostych słów, później zdań.

7. Czasowniki w ruchu masz w zeszycie Zuchu.

Cena: 79 zł. W cenie link do nagrania na 30 dni i certyfikat. W przypadku faktur, których płatnikiem jest placówka oświatowa proszę o kontakt: logodemiapl@gmail.com

Prowadząca: mgr Maria Szyfter - logopeda, pedagog specjalny, terapeuta karmienia, kognitywista, terapeuta ręki. Specjalizuje się w terapii najmłodszych dzieci, szczególnie z różnymi współtowarzyszącymi niepełnosprawnościami i z wyzwaniami jedzeniowymi. Właścicielka CzuJemy Maria Szyfter - Szkoła Terapii Karmienia, Logopedia w Centrum Wspierania Rozwoju w Rokietnicy. Prowadzi zajęcia indywidualne, grupowe, warsztaty dla Rodziców, szkolenia dla Specjalistów, konsultacje dla Rodziców i Specjalistów. Autorka licznych pomocy terapeutycznych DIY, piosenek, wierszyków, z którymi dzieli się m.in. podczas wtorkowych spotkań na żywo na FB CzuJemy. Współautorka książek „Bajki logopedyczne Misia API”.

#zeszyt #pomysły #terapia #ORM #materiały #stymulacja rozwoju mowy #programowanie języka

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl