Szkolenie Stawy skroniowo-żuchwowe- diagnoza i terapia manualna, 3 godz.

Cena: 149,00 zł 149.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Nagranie 3 godz.

Temat: Stawy skroniowo-żuchwowe- diagnoza i terapia

Cena: 149 zł (w tym certyfikat, nagranie do 28.09)

Program:

1. Ogólne wprowadzenie do anatomii stawów skroniowo -żuchwowych

2. Mechanika stawu skroniowo- żuchwowego (ruchy żuchwy)

3. Najczęstsze przyczyny zaburzeń czynności stawów skroniowo- żuchwowych

4. Zalecane techniki terapii manualnej

5. Prezentacja ćwiczeń regulujących napięcie mięśniowe na stawach skroniowo- żuchwowych (wskazany partner do części praktycznej)

Prosimy o przygotowanie pomocy: rękawiczki, lustro, karimata, mata lub stół rehabilitacyjny, nawilżone chusteczki, korek po szampanie lub korek po winie, butelka wody.

Prowadząca: Dr n. hum. Anna Regner jest wykładowcą na Podyplomowych Studiach Logopedii Klinicznej i Neurologopedii na Wydziale Nauk o Zdrowiu przy Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Przez piętnaście lat była kierownikiem Podyplomowych Studiów z Wczesnej Interwencji i Wspomagania Małego Dziecka przy DSW we Wrocławiu. Odbyła liczne kursy i szkolenia zarówno w kraju jak i za granicą z zakresu integracji sensorycznej, masażu niemowlęcego, terapii ustno twarzowej Castillo Moralesa, terapii czaszkowo- krzyżowej, technik znoszenia bólu wg koncepcji Rossa Emmetta i inne. Uczestniczy od wielu lat w konferencjach naukowych i turnusach międzynarodowych m.in. w USA, Kanadzie, Singapurze, Malezji, Norwegii i Wielkiej Brytanii. Jest członkiem Stowarzyszenia Castillo Moralesa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl