Szkolenie Połykanie i pozycja spoczynkowa języka- diagnoza i terapia miofunkcjonalna

Cena: 89,00 zł 89.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Nagranie 2,5 h

Bardzo praktyczne szkolenie dotyczące Diagnozy i terapii połykania i pozycji spoczynkowej. Dużo filmów i z komentarzem prowadzącej!

Połykanie i pozycja spoczynkowa języka- diagnoza i terapia miofunkcjonalna NOWOŚĆ

Program:

1. Mięśnie języka w pigułce.

2. Przyczyny i konsekwencje nieprawidłowej pozycji języka.

3. Sposoby oceny pozycji języka w spoczynku.

4. Praca nad prawidłową PSJ krok po kroku – stymulacje, ćwiczenia bierne i czynne.

5. Połykanie – diagnoza. Norma a patologia – prezentacja badania oraz omówienie różnych typów połykania na materiale filmowym.

6. Konsekwencje nieprawidłowego połykania.

7. Praca nad normatywnym połykaniem.

8. Współpraca ze specjalistami.

Cena: 89 zł W przypadku faktur, których płatnikiem jest placówka oświatowa proszę o kontakt: logodemiapl@gmail.com W cenie: -certyfikat -materiały -dostęp do nagrania na 30 dni.

Prowadząca: mgr Katarzyna Kozłowska- PROLOGOS Terapia logopedyczna i neurologopedyczna. Mioterapia. Ortodoncja funkcjonalna Nazywam się Katarzyna Kozłowska. Jestem neurologopedką, logopedką, terapeutką miofunkcjonalną, terapeutką ręki i terapeutką ortodoncji funkcjonalnej. Zajmuję się przede wszystkim zaburzeniami miofunkcjonalnymi, terapią wad wymowy i terapią opóźnionego rozwoju mowy. Pracuję z dziećmi i dorosłymi. Na pacjenta patrzę holistycznie, w myśl zasady, że wszystko jest ze sobą połączone i jedno wynika z drugiego. Dlatego bardzo ważne jest dla mnie poszerzanie wiedzy (nie tylko z dziedziny logopedii) oraz współpraca z innymi specjalistami. Działanie zespołowe to szybsza i efektywniejsza terapia. Logopedia jest moją pasją. Szkolę się i innych. Dzielenie się wiedzą daje mi tyle samo radości, co jej zdobywanie.

#połykanie #mioterapia #terapia #diagnoza #terapia miofunkcjonalna #pozycja spoczynkowa #język #ćwiczenia 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl