Szkolenie JEM SAM- miostymulacje u dzieci w nauce jedzenia i picia

Cena: 79,00 zł 79.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Temat: JEM SAM- miostymulacje u dzieci od malucha do dziecka w wieku żłobkowym i przedszkolnym

Nagranie 2:45 godz. W cenie link do nagrania na 30 dni, certyfikat i materiały. W przypadku faktur, których płatnikiem jest placówka oświatowa proszę o kontakt: logodemiapl@gmail.com

Cel: Szkolenie skierowane jest dla logopedów chcących wprowadzić elementy miostymulacji w nauce pobierania i obróbki jedzenia i picia w pracy z dziećmi w wieku od 6 miesiąca życia do wieku żłobkowego i przedszkolnego.

Program:

1. Główne grupy dzieci o których będzie mowa:

-niemowlak/maluch rozszerzający dietę

-maluch z większymi trudnościami- żegnający się z żywieniem dojelitowym

-dziecko w wieku żłobkowym i przedszkolnym z wyzwaniami rozwojowymi z nieprawidłowym sposobem odgryzania, gryzienia, żucia, połykania

2. Jak przygotować dziecko do ćwiczeń miostymulacyjnych związanych z jedzeniem?

3. Sprawdzone miostymulacje przygotowujące obszar orofacjalny do pobierania/obróbki pokarmów/płynów (pobieranie z łyżeczki, odgryzanie, gryzienie, żucie, połykanie, picie z kubka, picie z rurki)

4. JEM SAM - Ja Eksperymentuję Mamo Stymuluj Asekuruj Monitoruj (ale nie wyręczaj :))

5. Gadżety (nie)logopedyczne wspomagające trening karmienia.

Cena 79 zł 

Prowadząca: mgr Maria Szyfter - logopeda, pedagog specjalny, terapeuta karmienia, kognitywista, terapeuta ręki. Specjalizuje się w terapii najmłodszych dzieci, szczególnie z różnymi współtowarzyszącymi niepełnosprawnościami i z wyzwaniami jedzeniowymi. Właścicielka CzuJemy Maria Szyfter - Szkoła Terapii Karmienia, Logopedia w Centrum Wspierania Rozwoju w Rokietnicy. Prowadzi zajęcia indywidualne, grupowe, warsztaty dla Rodziców, szkolenia dla Specjalistów, konsultacje dla Rodziców i Specjalistów. Autorka licznych pomocy terapeutycznych DIY, piosenek, wierszyków, z którymi dzieli się m.in. podczas wtorkowych spotkań na żywo na FB CzuJemy. Współautorka książek „Bajki logopedyczne Misia API”. Prywatnie szczęśliwa Żona i Mama Dwójki Małych Wyścigowców, Członek Zarządu Stowarzyszenia Shifter Karting Racing Team. Nie wyobraża sobie pracy bez pasji, stąd wszystkie w niej działania traktuje jak hobby, które nieustannie rozwija. Przydasięholik, Pieczenioholik i Szkolenioholik.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl