Kurs LOGOrytmika

Cena: 178,00 zł 178.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Temat: Kurs LOGOrtymika- gotowe inspiracje do zajęć

Razem 6 godzin z dostępem na 30 dni!

W cenie link do nagrania na 30 dni, certyfikat i bogate materiały. W przypadku faktur, których płatnikiem jest placówka oświatowa proszę o kontakt: logodemiapl@gmail.com

Cel: Szkolenie skierowane dla logopedów, pedagogów, nauczycieli rytmiki, opiekunów w żłobkach i klubach malucha, niań i innych terapeutów pracujących z najmłodszymi Dziećmi – od kilkumiesięcznych do 4-latków oraz z dziećmi z dodatkowymi wyzwaniami rozwojowymi.

Program: 

1. Nieco inna LOGOrytmika. Wprowadzenie- prosta logorytmika – logopedia + rytm + mimika + [k] jak komunikacja.

2. Przebieg zajęć logorytmicznych dla dzieci od 6-ego mies. ż. do  wieku przedszkolnego i do zajęć z dziećmi z rożnymi wyzwaniami rozwojowymi.

3. Niezbędnik kreatywnego logorytmika – przegląd najprostszych przedmiotów codziennego użytku i pomocy DIY, które można wykorzystać podczas zajęć logorytmicznych.

4. Bazowe zabawy logorytmiczne – jakiego typu zabaw=ćwiczeń nie może zabraknąć podczas zajęć logorytmicznych z najmłodszymi dziećmi?

5. Przykładowe rymy, rytmy i piosenki dla NajNajów- zbiór prostych, autorskich oraz znanych i nieznanych wierszyków, piosenek, rymowanek, zabaw rytmiczno-ruchowo-słownych.

6. Scenariusze zajęć LOGOrytmika na 4 pory roku- tematyka bliska dziecku, brzmiąca wiosna, latem, jesienią, zimą, a także nietypowymi świętami, które w tym czasie są obchodzone.

Cena: 178 zł 

Prowadząca: mgr Maria Szyfter - logopeda, pedagog specjalny, terapeuta karmienia, kognitywista, terapeuta ręki. Specjalizuje się w terapii najmłodszych dzieci, szczególnie z różnymi współtowarzyszącymi niepełnosprawnościami i z wyzwaniami jedzeniowymi. Właścicielka CzuJemy Maria Szyfter - Szkoła Terapii Karmienia, Logopedia w Centrum Wspierania Rozwoju w Rokietnicy. Prowadzi zajęcia indywidualne, grupowe, warsztaty dla Rodziców, szkolenia dla Specjalistów, konsultacje dla Rodziców i Specjalistów. Autorka licznych pomocy terapeutycznych DIY, piosenek, wierszyków, z którymi dzieli się m.in. podczas wtorkowych spotkań na żywo na FB CzuJemy. Współautorka książek „Bajki logopedyczne Misia API”. Prywatnie szczęśliwa Żona i Mama Dwójki Małych Wyścigowców, Członek Zarządu Stowarzyszenia Shifter Karting Racing Team. Nie wyobraża sobie pracy bez pasji, stąd wszystkie w niej działania traktuje jak hobby, które nieustannie rozwija. Przydasięholik, Pieczenioholik i Szkolenioholik.

#muzyka #logorytmika #pomysły #terapia #pomoce #zabawy

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl