Kurs Diagnoza i terapia karmienia

Cena: 210,00 zł 210.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

KURS DIAGNOZA I TERAPIA KARMIENIA

Data: 6 i 27.02, godz. 18-21 (2 x 3 godz.- razem 6 godzin)

Cena: w przedsprzedaży 210 zł (w cenie certyfikat, bardzo bogate materiały do diagnozy i terapii karmienia, link do nagrania do końca marca) W przypadku faktur, których płatnikiem jest placówka oświatowa proszę o kontakt: logodemiapl@gmail.com

Program:

Część 1

1. Terapeuta karmienia – kim jest?

2. Diagnoza pacjenta – podejście holistyczne.

3. Plan terapeutyczny – jak go konstruować?

Część 2 Trening karmienia:

a). Od czego zacząć? Strategie: pozytywnej komunikacji, samoregulacji, organizacji posiłku, małych kroków terapeutycznych, rozszerzania repertuaru jedzeniowego, sensoryki.

b). Nauka wszystkich niezbędnych umiejętności: żucia, gryzienia, jedzenia z łyżeczki i picia z kubka dla dzieci z wyzwaniami w zakresie pobierania pokarmów- ćwiczenia wspierające.

c). Pozycjonowanie w terapii karmienia.

d). Przegląd akcesoriów terapeuty karmienia.

e). Oswajanie przez zabawę z nowymi produktami. Pomysły na zabawy i oswajanie ze smakiem, zapachem, konsystencją jedzenia. Dobra Data i Pudło Smaku autorskie pomysły na oswajanie w rodzinie, w placówce i w gabinecie.

f). Rozszerzanie repertuaru jedzeniowego dziecka.

Prowadząca: Agata Kalina- pedagog ze specjalnością terapii pedagogicznej, logopeda, terapeuta karmienia, dogoterapeuta, surdopedagog. Założycielka i Prezes Zarządu Fundacji “Cali Mali”. Twórczyni metody LogoSensoryka©. “Od wielu lat pracuję z najmłodszymi Dziećmi od urodzenia do ukończenia 3 roku życia. Prowadzę terapię indywidualną oraz zajęcia grupowe dla Dzieci w normie oraz dla Dzieci z wyzwaniami rozwojowymi. Prowadzę szereg działań, które służą wspomaganiu rozwoju Dziecka oraz wspieraniu Rodzica w pełnieniu swojej roli. Duży nacisk kładę na profilaktykę oraz działania kształtujące prawidłowe wzorce, szczególnie ważna jest dla mnie praca z Rodzicem i wspieranie jego kompetencji. Prowadzę szereg szkoleń i warsztatów dla studentów, wspierając ich w rozwoju i poszukiwaniu ścieżki zawodowej. Wciąż poszukuję nowej wiedzy, uwielbiam spotykać innych, bardziej doświadczonych specjalistów i czerpać z ich doświadczeń. Zapraszam do inspiracji!”

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl