Kurs Ćwiczenia narządów artykulacyjnych

Cena: 99,00 zł 99.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Nagranie 3 godziny zegarowe 

Tytuł: Ćwiczenia narządów artykulacyjnych- podejście mioterapeutyczne

Podczas szkolenia nauczysz się jaka jest budowa i jak działają narządy mowy, a przede wszystkim nauczysz sie jak badać sprawność artykulatorów, a także poznasz praktyczne ćwiczenia oraz pomoce niezbędne podczas terapii logopedycznej.

Program:

1. Obraz narządów mowy.

2. Badanie sprawności narządów artykulacyjnych – omówienie autorskiej karty diagnostycznej.

3. Ćwiczenia usprawniające: -wargi, -policzki, -język, -żuchwę, -podniebienie miękkie

4. omówienie materiałów, jakie otrzymają uczestnicy szkolenia.

5. Przegląd przykładowych pomocy, gier i książek, dotyczących omawianego tematu

Prowadząca: mgr Beata Nedwidek- logopeda, terapeuta miofunkcjonalny, pedagog specjalny O prowadzącej: Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie - logopeda, terapeuta miofunkcjonalny i pedagog specjalny. Wiceprzewodnicząca Mazowieckiego Oddziału Polskiego Związku Logopedów oraz członek Polskiego Towarzystwa Terapii Miofunkcjonalnej. Od ponad 20 lat prowadzi diagnozę i terapię logopedyczną dzieci z różnymi zaburzeniami mowy. Specjalizuje się w terapii dyslalii, opóźnionego rozwoju mowy, niedokształcenia mowy pochodzenia korowego oraz zaburzeń miofunkcjonalnych w obszarze orofacjalnym. Prowadzi szkolenia dla logopedów, co robi z ogromną pasją. Tworzy pomoce logopedyczne, a w wolnych chwilach pisze wiersze dla dzieci. Prowadzi na Facebooku stronę Mowy nie ma – Profilaktyka i terapia logopedyczna, gdzie dzieli się swoim doświadczeniem i materiałami do pracy. Prywatnie mężatka i mama dwojga, hmm, dorosłych już dzieci.

Cena: 99 zł (w tym certyfikat, materiały, dostęp na 30 dni)

#mioterapia #terapia #dyslalia #wady wymowy #diagnoza #ćwiczenia #terapia miofunkcjonalna #artykulacja #głoski #język #wargi #podniebienie #policzki #plan terapii #żuchwa #staw skroniowo-żuchwowy

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl