Kurs Ćwiczenia artykulatorów i stymulacja mięśni

Cena: 89,00 zł 89.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Nagranie 3 godz.

Temat: Ćwiczenia artykulatorów i stymulacja mięśni jako celowe działania w terapii logopedycznej.

Program:

1. Przyczyna > cel > efekt.

2. Warunki progowe i zasoby pacjenta.

3. Anatomia w pigułce.

4. Stymulacja i ćwiczenia – prezentacja na pacjencie (stymulacja strefy orofacjalnej i intraoralnej: rozluźnianie/wzmacnianie, ćwiczenia artykulatorów:

-wargi

-policzki

-język

-żuchwa

Cena: 89 zł W przypadku faktur, których płatnikiem jest placówka oświatowa proszę o kontakt: logodemiapl@gmail.com

W cenie: -certyfikat -materiały -dostęp do nagrania na 30 dni.

Prowadząca: mgr Katarzyna Kozłowska- PROLOGOS Terapia logopedyczna i neurologopedyczna. Mioterapia. Ortodoncja funkcjonalna Nazywam się Katarzyna Kozłowska. Jestem neurologopedką, logopedką, terapeutką miofunkcjonalną, terapeutką ręki i terapeutką ortodoncji funkcjonalnej. Zajmuję się przede wszystkim zaburzeniami miofunkcjonalnymi, terapią wad wymowy i terapią opóźnionego rozwoju mowy. Pracuję z dziećmi i dorosłymi. Na pacjenta patrzę holistycznie, w myśl zasady, że wszystko jest ze sobą połączone i jedno wynika z drugiego. Dlatego bardzo ważne jest dla mnie poszerzanie wiedzy (nie tylko z dziedziny logopedii) oraz współpraca z innymi specjalistami. Działanie zespołowe to szybsza i efektywniejsza terapia. Logopedia jest moją pasją. Szkolę się i innych. Dzielenie się wiedzą daje mi tyle samo radości, co jej zdobywanie.

#artykulacja #głoski #mioterapia #terapia #dyslalia #diagnoza #ćwiczenia #język #wargi #podniebienie #policzki #plan terapii #żuchwa #staw skroniowo-żuchwowy #terapia manualna #stymulacje

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl