Diagnoza neurologopedyczna- krok po kroku

Cena: 79,00 zł 79.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Nagranie 2 godz.

Cena: 79 zł tylko w przedsprzedaży (w tym materiały, certyfikat, link do nagrania na 10 dni)

Szkolenie: Diagnoza neurologopedyczna- krok po kroku

Szkolenie jest przeznaczone dla osób stawiających pierwsze kroki w diagnozowaniu osób z uszkodzeniami układu nerwowego (ośrodkowego i obwodowego), w efekcie czego pojawiają się deficyty w zakresie szeroko pojętego komunikowania się oraz zaburzenia połykania. Prawidłowoprzeprowadzona diagnoza składa się z kilku etapów, dzięki którym możemy rozpoznać występujące zaburzenia oraz wdrożyć terapię nastawioną na indywidualne potrzeby pacjenta. W czasie badania logopedycznego należy skupić się na wywiadzie, obserwacji, analizie dokumentacji medycznej i dokładnej ocenie pacjenta w zakresie:

- Sprawności artykulacyjnej

- Czynności oddechowej

- Fonacji

- Funkcji językowych

- Nerwów czaszkowych

- Połykania

Swoje spostrzeżenia należy ująć w poprawnie sformułowany zapis, a wdrożone postępowanie odnotować w Karcie Pacjenta. W czasie szkolenia zostaną omówione wszystkie etapy diagnozy, ze szczególnym uwzględnieniem badania nerwów czaszkowych. Omówione zostaną także istotne w pracy logopedy (neurologopedy) obszary obwodowego i OUN związane z mową i procesami językowymi.

Prowadząca: mgr Tatiana Lewicka – specjalista neurologopeda, wykładowca, autorka publikacji oraz wielu szkoleń. Pracuje z pacjentami mającymi zaburzenia komunikowania się oraz uszkodzenia obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego, ze szczególnym uwzględnieniem chorób neurozwyrodnieniowych. Ważne miejsce w swojej pracy poświęca aspektom zaburzeń połykania oraz leczeniu żywieniowemu.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl