Część II Mioterapia dzieci- praktyczne wskazówki

Cena: 79,00 zł 79.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Nagranie 2 godz. (link do nagrania do końca tygodnia, certyfikat, materiały)

W przypadku faktur, których płatnikiem jest placówka oświatowa proszę o kontakt: logodemiapl@gmail.com

Cel: Szkolenie skierowane jest dla logopedów chcących wprowadzić elementy miostymulacji w pracy z dziećmi w wieku żłobkowym i przedszkolnym.

Program: Mioterapia dzieci- rozszerzenie części praktycznej

Prezentacja pomocy (nie tylko) logopedycznych, oraz przypisanych im ćwiczeń mioterapeutycznych z zabawami/rymowankami/piosenkami.

 

Nagranie z pierwszej części trwa 3 godz. i jest jeszcze dostępne: https://logodemia.pl/pl/p/Mioterapia-dzieci-praktyczne-wskazowki/91

Prowadząca: mgr Maria Szyfter - logopeda, pedagog specjalny, terapeuta karmienia, kognitywista, terapeuta ręki. Specjalizuje się w terapii najmłodszych dzieci, szczególnie z różnymi współtowarzyszącymi niepełnosprawnościami i z wyzwaniami jedzeniowymi. Właścicielka CzuJemy Maria Szyfter - Szkoła Terapii Karmienia, Logopedia w Centrum Wspierania Rozwoju w Rokietnicy. Prowadzi zajęcia indywidualne, grupowe, warsztaty dla Rodziców, szkolenia dla Specjalistów, konsultacje dla Rodziców i Specjalistów. Autorka licznych pomocy terapeutycznych DIY, piosenek, wierszyków, z którymi dzieli się m.in. podczas wtorkowych spotkań na żywo na FB CzuJemy. Współautorka książek „Bajki logopedyczne Misia API”. Prywatnie szczęśliwa Żona i Mama Dwójki Małych Wyścigowców, Członek Zarządu Stowarzyszenia Shifter Karting Racing Team. Nie wyobraża sobie pracy bez pasji, stąd wszystkie w niej działania traktuje jak hobby, które nieustannie rozwija. Przydasięholik, Pieczenioholik i Szkolenioholik.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl