Apraksja oralna -postępowanie terapeutyczne

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 69,00 zł 69.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Nagranie 2 godz.: APRAKSJA ORALNA. ISTOTA. POSTĘPOWANIE TERAPEUTYCZNE.

Cena: 69 zł W cenie link do nagrania do końca danego miesiąca, certyfikat i materiały. W przypadku faktur, których płatnikiem jest placówka oświatowa proszę o kontakt: logodemiapl@gmail.com

Program ramowy:

1. Praksja, dyspraksją rozwojowa, apraksja oralna, kinestezja artykulacyjna- co to jest, jakie są różnice, jakie konsekwencje powodują.

2. Ideacja, planowanie motoryczne, sekwencyjność ruchowa jako składowe praksji ze szczególnym zwróceniem uwagi na planowanie ruchów ręki i artykulatorów.

3. Czucie głębokie i powierzchniowe, pamięć mięśniowa i ich rola w kontekście uczenia motorycznego ( artykulacja, praca ręki) – analiza video.

4. Obserwacja i ocena składowych funkcji i umiejętności.

5. Założenia terapii, rekomendowane strategie postępowania terapeutycznego, ćwiczenia, aktywności usprawniające mowę, praksję oralną.

Prowadząca: Violetta Podsiadła–Kabacińska- </pNeuro i surdologopeda, oligofrenopedagog, terapeuta integracji sensorycznej, terapeuta NDT- Bobath, provider Neuroflow, diagnosta dysleksji rozwojowej, terapeuta karmienia. Nauczyciel dyplomowany, specjalista z wieloletnią praktyką w pracy z dziećmi z opóźnieniami i zaburzeniami rozwojowymi. Prowadzi warsztaty i spotkania psychoedukacyjne dla rodziców. Prowadzi również szkolenia stacjonarne i on line dla terapeutów i nauczycieli z zakresu pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Opracowała autorskie wielomodułowe szkolenie WERBOsensoMOTORYKA ® oraz poradniki: Terapia funkcji słuchowych. Ćwiczenia zabawy od niemowlaka do szkolniaka oraz Dziecko z zaburzeniami integracji sensorycznej w terapii logopedycznej i pedagogicznej. Bliska jest jej idea niedyrektywnej pracy z dziećmi, wspierania i budowania ich kompetencji.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl